Lista scurtă: Premiile Safer Internet Day 2020 – Post primar
Concursul de imagini
Lista finaliștilor:
- Școala Gimnazială Eureka, Co. Meath
- Liceul St. Mary, Limerick
- Școala secundară Drimnagh Castle, Dublin
- St. Columba’s College Stranorlar, Co. Donegal
Concursul de postere
Lista finaliștilor:
- Ruth Lawton, Colegiul Mireasă, Wexford
- Karolina Lukseviciute, Școala Gimnazială Eureka, Meath
- Colegiul de prezentare, Carlow
- Carra Byrne, Prezentare Colegiul De La Salle, Carlow
- Matthew Willis, Colegiul St. Patrick, Cavan
- Dylan O’Connell, Youthreach O’Connell Avenue, Limerick
- Jade Keating, Centrul de Reabilitare
Concursul de Scriere
Lista finaliștilor:
- FCJ Bunclody, Co. Wexford
- Courtney Cox, Youthreach O'Connell Avenue, Limerick
Cea mai bună utilizare a tehnologiei
Lista finaliștilor:
- CBS The Green, Tralee, Co. Kerry
- Kingswood Community College, Dublin
- Gaelcholáiste Luimnigh
- St. Mary's School Strokestown, Co. Roscommon
Concursul Video
Lista finaliștilor:
- Liceul St. Mary, Limerick
- Gaelcholáiste Luimnigh
- River Branch College, Co. Wicklow
- Şcoala Sacred Heart Tullamore, Co. Offaly
- Colegiul Dominican Sion Hill, Dublin
Cea mai bună campanie de social media
Lista finaliștilor:
- Şcoala Sacred Heart, Tullamore, Co. Offaly
- St. Patrick’s Comprehensive School, Shannon, Co. Clare
- Kinsale Community School, Co. Cork
- Prezentare Colegiul Carlow
Cel mai eficient premiu împotriva hărțuirii cibernetice
Lista finaliștilor:
- Colegiul Comunitar Grange, Dublin
- Școala secundară Drimnagh Castle, Dublin
- St. Mary's School Strokestown, Co. Roscommon
- Kinsale Community School, Co. Cork
- Colegiul Sf. Patrick, Co. Cavan
Premiul Profesorului
Lista finaliștilor:
- Patrick Huff, liceul St. Mary's, Limerick
- Katherine Scully, Colegiul Newbridge, Co. Kildare
- Jennifer Stack, CBS The Green, Tralee, Co. Kerry
- Nicola Carley, St. Mary's College, Cobh, Co. Dublin. Plută
- Gillian Kaye, Colegiul Dominican Sion Hill, Dublin
- Claire Treanor, Loreto Kilkenny
Cea mai bună campanie generală
Lista finaliștilor:
- St. Attracta’s Community School, Tubbercurry, Co. Sligo
- CBS The Green, Tralee, Co. Kerry
- Gaelcholáiste Luimnigh
- River Branch College, Co. Wicklow